صفحه: آخرين صفحه << | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |
به گزارش سفرنیوز، مدیر مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد از برگزاری ۷ نمایشگاه و رویداد فرهنگی به مناسبت هفته میراث فرهنگی و روز جهانی موزه، در این مجموعه خبر داد. (ادامه...)

به گزارش سفرنیوز، معاون میراث فرهنگی استان گلستان از آغاز فصل سوم کاوش های باستان شناسی قلعه خندان گرگان خبر داد. (ادامه...)

به گزارش سفرنیوز، آزمایشگاه حفاظت و مرمت مجموعه جهانی باغ‌موزه فین با حضور مدیرکل میراث‌فرهنگی استان، جمعی از مسئولان شهرستان و علاقه‌مندان میراث‌فرهنگی در کاشان مورد بهره‌برداری قرار گرفت. (ادامه...)

به گزارش سفرنیوز، مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان ‌اردبیل از اجرای طرح گردشگری ورزشی در استان اردبیل خبر داد. (ادامه...)

به گزارش سفرنیوز، معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور گفت: حوزه میراث فرهنگی از ظرفیت بسیار مناسبی برای توسعه صنایع فرهنگی و خلاق برخوردار است و ورود نوآوری به این حوزه در اولویت شرکت‌های دانش‌بنیان و استارت‌آپی قرار دارد. (ادامه...)

به گزارش سفرنیوز، معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی گفت: رعایت شئون اسلامی در برگزاری تور‌های گردشگری و بوم گردی‌ها الزامی است و با هر تخلفی در این زمینه برخورد خواهد شد. (ادامه...)

به گزارش سفرنیوز، مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان کرمانشاه گفت: «330 هکتار از بافت کرمانشاه در محدوده بافت تاریخی وجود دارد که در دهه‌های گذشته غفلت‌هایی برای حفاظت از آن وجود داشته که متاسفانه امروز شاهد تخریب و مشکلات زیادی در این محدوده هستیم.» (ادامه...)

به گزارش سفرنیوز، نتایج پیشرفت در بخش علمی و پژوهشی مراحل «طرح نشان ملی گردشگری ایران»، همزمان در تصمیم‌های اجرایی و عملیاتی به کار گرفته می‌شود. (ادامه...)

به گزارش سفرنیوز، مطالعه یافته های باستان شناختی نشان می دهد که پراکنش آثار اغلب در نواحی جنوب و غرب آرامگاه متمرکز است و آثاربدست آمده مربوط به دوران اسلامی هستند. (ادامه...)

به گزارش سفرنیوز، رئیس‌جمهوری شامگاه یکشنبه 29 اردیبهشت 1398 در دیدار صمیمی با جمعی از دانشجویان و جوانان گفت: «در سال‌های گذشته ۷۰هزار شغل در حوزه صنعت گردشگری ایجاد شده است.» (ادامه...)

به گزارش سفرنیوز، با ادامه نخستین فصل کاوش باستان‌شناختی تپه باستانی کوشکله شهرستان سقز که با هدف لایه‌نگاری به‌منظور شناسایی دوره‌های تاریخی و به‌سرپرستی طاهر قسیمی در فروردین ۱۳۹۸ آغاز و هم‌اکنون در حال انجام است، شواهد جدیدی از معماری دوران تاریخی و اسلامی به‌دست آمد. (ادامه...)

به گزارش سفرنیوز، مدیر‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان تهران در دیدار روز یکشبه 29 اردیبهشت‌ماه با شهردار منطقه 5 تهران گفت: «از طرح پیشنهاد مشارکت شهرداری در مرمت پل تاریخی کن استقبال می‌کنیم.» (ادامه...)

به گزارش سفرنیوز، پیام معاون گردشگری کشور به‌ مناسبت سی‌ام اردیبهشت، روز ایران‌شناسی و ایران‌گردی منتشر شد. (ادامه...)

به گزارش سفرنیوز، موزه ملی ایران با دریافت «پنج شاخص» برترین موزه کشور معرفی شد. (ادامه...)

به گزارش سفرنیوز، بوم گردی‌ها براساس مواردی، چون تجهیزات، کیفیت خدمات، ویژگی‌های نیروی انسانی، توسعه پایدار و امکاناتی برای جانبازان و معلولان درجه بندی می‌شوند. (ادامه...)

به گزارش سفرنیوز، معاون گردشگری کشور و رئیس ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر گفت: «22 ارگان اجرایی عضو ستاد سفر و رؤسای ستادهای اجرایی استان‌ها، در حال اعلام پیشنهادها و نظرات نهایی خود پیرامون پیش‌نویس "دستور‌العمل اجرایی سامان‌دهی و ارتقای خدمات سفر ویژه تابستان 98" هستند.» (ادامه...)

به گزارش سفرنیوز، رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: بازدید از موزه‌ها در سبد هزینه خانواده‌ها قرار گرفته است. (ادامه...)

به گزارش سفرنیوز، رئیس پژوهشگاه میراث‌فرهنگی و گردشگری در پیامی روز جهانی موزه و هفته میراث‌فرهنگی را تبریک گفت. (ادامه...)

به گزارش سفرنیوز، نشست تخصصی شهاب‌سنگ‌ها، چهارشنبه 25 اردیبهشت، به مناسبت اختتامیه بزرگ‌ترین و نخستین نمایشگاه شهاب‌سنگ‌های ایران و بیابان لوت در محل میراث جهانی کاخ گلستان واقع در تهران برگزار شد. (ادامه...)

به گزارش سفرنیوز، مدیر کل موزه‌ها و اموال منقول فرهنگی‌تاریخی، برنامه‌های سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری به مناسبت روز جهانی موزه‌ها را تشریح کرد. (ادامه...)